Ενημερώνονται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές ότι:

Α. Οι παραδόσεις του μαθήματος Μ5Υ2/2 “Διδακτική Φυσικών Επιστημών” θα αρχίσουν την Τρίτη 22/10/2019 στην αίθουσα Α2.13 (αίθουσα διαλέξεων ΠΜΣ Ραδιοηλεκτρολογίας του Τμήματος Φυσικής) και ώρα 15:00-19:00 σε συνδιδασκαλία με μεταπτυχιακούς φοιτητές του Τμήματος Φυσικής με διδάσκοντες τους κ.κ. Πολάτογλου (hariton@physics.auth.gr) και Καλλέρη – Βλάχου (kallery@astro.auth.gr). Οι παρακολουθήσεις είναι υποχρεωτικές.

Β. Το μάθημα Μ5Υ2/3 «Σύγχρονες Παιδαγωγικές Προσεγγίσεις και Οργάνωση της Διδασκαλίας» μετατίθεται για το 2ο (εαρινό) εξάμηνο.

Γ. Για τα μαθήματα Μ5Υ2/1 «Τεχνικές και εργαλεία οπτικοποίησης μοριακής δομής, χημικών ιδιοτήτων και δεδομένων» και Μ5Υ2/4 «Διδακτική Προσέγγιση Θεμάτων Χημείας» θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση – ενημέρωση.

Από το ΠΜΣ